-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гістологічне дослідження операційного та біопсійного матеріалу
Тендер Prozorro UA-2023-12-11-019694-a
Під місцем надання послуг слід розуміти: за адресою розміщення лабораторії учасника
Завершена
675 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 375.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 375.00 UAH
Період уточнення:
11.12.2023 18:01 - 16.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим