-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Охорона та пропускний режим офісних приміщень, технічних приміщень та території водонасосної станції на 2024 рік
Тендер Prozorro UA-2023-12-07-005486-a
1 послуга (2 пости) щоденно цілодобово 12 місяців
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2023 11:10 - 12.12.2023 00:00
Відповідь надана
Згідно ціни
Номер:
49c68b80caac48efa33ec9b128f70464
Дата опублікування:
08.12.2023 17:56
Опис:
Замовнику,у Вас точно 2 цілодобові пости?
Якщо рахувати 2 пости по 24 години на добу, в рік вийде 17 568 годин,ваша очікувана вартість 600 000,00грн,тобто
600 000*17 568=34,15 грн/годину.
Тому звертаємо Вашу вагу,що ваша ціна не відповідає Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік»,тому що в погодинному розрізі мінімальна зарплата становить з 1 січня 2024року-42,60,а з 1 квітня 48,00 грн.
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику.
Так, в нас 2 цілодобові пости.
Погодинну оплату праці встановлюють роботодавці, які застосовують нормовані завдання на годину праці та облік робочого часу в годинах. При погодинній оплаті праці працівник отримує фіксовану плату за кожну годину роботи.
У нашому випадку мова йде не про нормовані завдання, які оплачуються погодинно, а про відповідний перелік щоденних функціональних обов’язків і про щомісячні оклади.
Тому норма Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік»
стосовно погодинного розрізу мінімальної зарплати в нашому випадку не застосовується.
Дата відповіді:
11.12.2023 11:19
Відповідь надана
щодо кваліфікаційних вимог
Номер:
66f90e5aabb9444aadbc02ba8490a880
Дата опублікування:
08.12.2023 10:52
Опис:
Доброго дня, шановний Замовнику! Згідно Кваліфікаційних вимог до охоронців вони повинні матти професійно-технічну освіту або повну загальну середню освіта або професійну підготовку у навчальному закладі відповідного профілю. (за Національним класифікатором України ДК 003: 2010 «Класифікатор професій «ОХОРОННИК».). Прохання внести зміни до тендерної документації та прибрати вимогу надати « : - Документи, які підтверджують проходження працівниками учасника процедури закупівлі професійної підготовки та присвоєння їм робітничої кваліфікації за професією «охоронник» не нижче 3-го розряду;».
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику.
Дякуємо за зауваження.
Відповідні зміни будуть внесені в тендерну документацію.
Тендерна документації в новій редакції та перелік змін будуть опубліковані через авторизований електронний майданчик в електронній системі закупівель, у порядку, визначеному Особливостями, протягом одного дня з дати прийняття рішення про їх внесення.
Дата відповіді:
08.12.2023 11:02
Відповідь надана
Вимога щодо освіти відповідального за о'єкт
Номер:
fa972f2cebbf493b9eb295111f34e31f
Дата опублікування:
08.12.2023 09:25
Опис:
Добридень, шановний Замовнику! Абзхацом 2 пункту 1.2.1 передбачено, що для відповідальної особи на об’єктах охорони (головний охоронець) oбов’язкова наявність вищої або неповної вищої освіти за спеціальністю, пов’язаною з охороною об’єктів, рівнем не нижче бакалавра з обов’язковим наданням сканованої копії з оригіналу диплому про вищу або неповну вищу освіту.
Просимо надати розяснення чи вважатимите ви такою освітою інженерно технічну освіту за напрямком системи технічного захисту інформації або юридичну освіту.
Дякуємо!
Відповідь:
Добрий день, шановний Учаснику.
У Замовника немає конкретних вимог щодо освіти для відповідальної особи на об’єктах охорони. Це може бути будь яка спеціальність, пов’язана з правоохоронною діяльністю: і юридична, і інженерно-технічна зі спеціалізацією, пов’язаною з системами технічного захисту. Але oбов’язкова наявність вищої або неповної вищої освіти.
Дата відповіді:
08.12.2023 10:56