-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Підготовчі роботи, налаштування та організація калібрування обладнання, та проведення контролю вихідних параметрів апаратів рентген-діагностичних)
Тендер Prozorro UA-2023-12-06-018023-a
Торги відмінено
93 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 465.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 465.00 UAH
Період уточнення:
07.12.2023 10:15 - 14.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим