-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої: Кондиціонер OSH-09FRH2 (з монтажем зовнішнього та внутрішнього блоку з урахуванням фреонової магистралі, кабелю, гофротруби та кронштейну монтажного до 4 кВт); Кондиціонер OSH-12FRH2 (з монтажем зовнішнього та внутрішнього блоку з урахуванням фреонової магистралі, кабелю, гофротруби та кронштейну монтажного до 4 кВт)
Тендер Prozorro UA-2023-12-05-018916-a
Завершена
220 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 102.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 102.00 UAH
Період уточнення:
05.12.2023 17:09 - 10.12.2023 00:00
Відповідь надана
тех вимоги
Номер:
d6e2f31dd67f4a19a5d7488ff112dfc0
Дата опублікування:
07.12.2023 16:56
Опис:
Доброго дня! Шановний Замовник є питання:
Монтаж зовнішнього блоку до 4 кВт - ?
Монтаж внутрішнього блоку спліт до 4 кВт - ?
Демонтаж зовнішнього блоку спліт до 4 кВт - ?
Демонтаж внутрішнього блоку спліт до 4 кВт - ?
Не має таких параметрів у монтажників!
Вимикач автоматичний Hager 6A вступний автомат однополюсний MB106A 1р B 6А - ?
Вказаної фірми виробника немає. Для потужності кондиціонерів у заявці автомату на 6А замало. Рекомендований
Schneider Electric 10А.
Відповідь:
Доброго дня. Надаємо відповідь на Ваши питання:
1. Монтаж зовнішнього блоку до 4 кВт - ? Монтаж внутрішнього блоку спліт до 4 кВт - ? Демонтаж зовнішнього блоку спліт до 4 кВт - ? Демонтаж внутрішнього блоку спліт до 4 кВт - ? Не має таких параметрів у монтажників!
Відповідь на першу частину запитання: Згідно технічних вимог, див. додаток 2 до тендерної документації, предметом закупівлі є кондиціонер з продуктивністю Холод 2,7 (0,90-3,00) кВт,Тепло 2,76 (0,90-3,00) кВт, та кондиціонери з продуктивністю Холод 3,36 (0,90-3,55) кВт,Тепло 3,41 (0,90-3,55) кВт,. "Монтаж зовнішнього блоку до 4 кВт ",це мається на увазі встановлення кондиціонерів згідно їх технічних параметрів, вказаних у тендерній документації.
2. Вимикач автоматичний Hager 6A вступний автомат однополюсний MB106A 1р B 6А - ? Вказаної фірми виробника немає. Для потужності кондиціонерів у заявці автомату на 6А замало. Рекомендований Schneider Electric 10А.
Відповідь на другу частину запитання: автоматичний вимикач можна замінити на вимикач, який підходе за параметрами, для захисту обладнання від перевантаження електричних струмів та короткого замикання.
Дата відповіді:
08.12.2023 12:49