-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-12-04-017969-a
для потреб Кіровоградської, Львівської та Тернопільської філій ДУ "Держгрунтохорона" Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Торги не відбулися
562 833.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 628.33 UAH
мін. крок: 1% або 5 628.33 UAH
Період уточнення:
04.12.2023 16:40 - 09.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим