-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні оливи та мастильні матеріали для транспортних засобів згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби
Тендер Prozorro UA-2023-12-03-000215-a
Торги не відбулися
42 150.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 210.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 210.75 UAH
Період уточнення:
03.12.2023 16:45 - 08.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим