-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні - за ДК 021:2015 - 33190000-8 (Кольпоскоп експертний - код згідно НК 024:2023 - 10960 Кольпоскоп)
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-007181-a
Кольпоскоп експертний
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
01.12.2023 12:46 - 06.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим