-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фотографічне обладнання ( Обертовий моторизований штатив з пультом керування для фотоапаратів і камер YT-2000 від Zifon (або еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2023-11-28-009953-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
Період уточнення:
28.11.2023 14:34 - 03.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим