• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 45231000-5 Капітальний ремонт водопровідної мережі в селі Софіївка Первомайського району Миколаївської області. Коригування

"Надзвичайна кредитна Програма відновлення України"

Торги відмінено

15 366 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 76 830.00 UAH
Період уточнення: 28.11.2023 13:50 - 03.12.2023 00:00
Відповідь надана

питання щодо матеріалів

Номер: 5a9c2cd9f7a748dabfa8b48cb9e22dac
Дата опублікування: 01.12.2023 15:13
Опис: Добрий день. У ході вивчення технічного завдання виникли наступні питання стосовно матеріалів: 1.повторюється стрічка сигнальна - в одному випадку "увага водопровід", в іншому просто стрічка сигнальна - це така ж , або просто огороджувальна, стрічка з проводом чи без 2. труба сталева 20*2 - 27 м – такої труби не існує 3. люк чавунний важкий з замком чи без 4. з'єднання ПЕ/СТАЛ 63*50 - терморезисторне зварювання чи компресійне; також 25*20 - терморезисторне зварювання чи компресійне 5. опорна пластина – уточніть що саме мається на увазі 6. насос занурювальний Panelli 95 - 1 фазний чи 3 фазний 7. вантузи повинні бути 1 або 2 ступінчасті 8. осадовий фільтр д-50 - різьбовий або фланцевий 9. уточніть маркування манометрів 10. потрібно повне маркування лічильника турбінного Д-50 із зазначенням витрати води та чи потрібен імпульсний вихід 11. шафа регулювання навісна - розміри, призначення, маркування 13 вказано в обладнанні Станція МПЗК-50 з РДК-3 - 2 шт, а в матеріалах РДК-3 - 2 шт - це повтор чи все треба рахувати?
Відповідь: Відповідь – Так передбачено дві стрічки з написом "увага водопровід" для водопровідної мережі та «пластикова сигнальна стрічка» для кабельної мережі (прокладання сигнальних кабелів) всі стрічки без проводу; труба сталева 20*2 - 27 м вказана по умовному (внутрішньому) діаметру (читайте ДСТУ); люк чавунний важкий з чотирма замками; з'єднання ПЕ/СТАЛ 63/50 та 25/20 – терморезисторне, опорна пластина це лист металу 100х100х6 мм; насос занурювальний Panelli 95 – 3 фази; вантузи повинні бути 1 ступінчасті; осадовий фільтр д-50 – різьбовий; маркування манометрів згідно ДСТУ; імпульсний вихід на лічильник не потрібен; шафа регулювання навісна розміром 500х400х200 мм, для встановлення автоматики керування погружними насосами, Станція МПЗК-50 з РДК-3 - 2 шт на весь об’єкт.
Дата відповіді: 04.12.2023 20:50
Відповідь надана

використання орендованих механізмів

Номер: 918afec5468945eb9438a8dca2d3db94
Дата опублікування: 01.12.2023 14:38
Опис: Добрий день. Просимо надати роз'яснення з наступного питання. В підсумковій відомсті ресурсів зазначені трудовитрати робітників-механізаторів, однак потенційний учасник має право використовувати для виконання договору публічної закупівлі орендовані механізми, а тому і не має можливості зазначити в підсумковій відомості ресурсів показники щодо трудовитрат робітників-механізаторів. Як тоді в цьому випадку Учаснику формувати підсумкову відомість ресурсів?
Відповідь: В складі тендерної пропозиції подайте договора аренди механізмів і трудовитрати механізаторів з арендованої техніки
Дата відповіді: 04.12.2023 21:01
Відповідь надана

клас наслідків

Номер: ce103db77fbe444a87228056803374fb
Дата опублікування: 01.12.2023 14:24
Опис: З метою проведення правильного розрахунку вартості робіт просимо повідомити клас наслідків будівництва
Відповідь: Клас наслідків СС2
Дата відповіді: 04.12.2023 19:49
Відповідь надана

щодо технічного завдання

Номер: f596161f5a644eb69235f41fba4dfb79
Дата опублікування: 01.12.2023 13:43
Опис: Добрий день. В процесі вивчення технічного завдання виникли наступні питання: П.50,52 - фланці на тиск 2,5 кгс/см2, а засувки п.46,48 - розраховані на тиск 16 кгс/см2 П. 73,74 - відсутній діаметр підставок під гідранти П.76 - явідсутня висота гідрантів П.117 – немає труби під норму прокладання труби д.20мм Також замовником надано відомість ресурсів. Будівельні машини та механізми, в якій вказано 48 одиниць техніки. Просимо пояснити: чи можливо скоротити кількість техніки та чи дозволена заміна техніки на іншу аналогічну Аналогічне питання стосується і заміні будівельних матеріалів
Відповідь: Відповідь - діаметр підставок під гідранти Ду 100 мм; висота гідрантів складає – 1,0 м; діаметр труби під норму прокладання труби 20мм прийнято умовний (внутрішній);
Дата відповіді: 04.12.2023 20:47