-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання/ Домкрати
Тендер Prozorro UA-2023-11-23-018544-a
Домкрати, згідно додатку №1 тендерної документації
Завершена
49 979.17
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 249.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 249.90 UAH
Період уточнення:
23.11.2023 21:29 - 01.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим