-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Папір білий А4 офсетний» (ДК 021:2015 (CPV) – 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2023-11-23-017455-a
Місцезнаходження замовника: 10014, Житомирська обл., місто Житомир, МАЙДАН ІМ. С. П. КОРОЛЬОВА, будинок 12. Категорія замовника: відповідно до частини 4 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" - 1) органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
Завершена
191 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 911.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 911.00 UAH
Період уточнення:
23.11.2023 17:50 - 30.11.2023 00:00
Відповідь надана
ТД у ворд
Номер:
e162ca9e281b40a0aea8ab16562cee79
Дата опублікування:
29.11.2023 08:56
Опис:
Доброго дня. Для спрощення підготовки пропозиції, завнтажте будь ласка ТД у форматі ворд. Дякую.
Відповідь:
Доброго дня! Звертаємо Вашу увагу, що тендерна документація, інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі оприлюднюється Замовником в системі електронних закупівель відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі" № 922- VIII від 25.12.2015 (зі змінами) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178. Водночас, вказаними нормативними актами не встановлено вимоги стосовно формату документів, які замовник оприлюднює в електронній системі закупівель. Слід зауважити, що формат в якому викладено тендерну документацію, в даному випадку, не впливає на можливість підготовки пропозиції потенційними учасникам торгів. Відповідно, відсутні об'єктивні підстави для викладення інформації про закупівлю або будь-якої її частини в іншому, відмінному від застосованого, форматі.
Дата відповіді:
01.12.2023 09:38