-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Батареї до переговорних пристроїв
Тендер Prozorro UA-2023-11-22-018281-a
(2 лоти: лот №1 - батареї до переговорних пристроїв MOTOROLA; лот №2 - батареї до переговорних пристроїв Hytera)
Завершена
3 580 507.62
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.4% або 12 903.30 UAH
мін. крок: 0.4% або 12 903.30 UAH
Період уточнення:
22.11.2023 19:13 - 27.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим