-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярські товари в асортименті (ДК 021:2015 - 30190000-7 "Офісне устаткування та приладдя різне")
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-012360-a
Закупівля проводиться відповідно до порядку, визначеного Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами та доповненнями)
Торги відмінено
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Період уточнення:
21.11.2023 14:57 - 26.11.2023 00:00
Відповідь надана
Уточнення щодо Товару
Номер:
c3ab3e5b00714bb09ebc715714b5e8aa
Дата опублікування:
23.11.2023 15:27
Опис:
Добрий день! Хотілось би уточнити з приводу наступних позицій Додатку 2 (Технічне завдання):
1. Позиція 23 Папка-реєстратор BUROMAX (BM.3011-04c), в технічному описі колір - блакитний, а під вказаним артикулем міститься колір зелений, якщо треба колір блакитний, то його артикул 3011-14c;
2. Позиція 24 Папка-реєстратор BUROMAX (BM.3012-04c), в технічному описі колір - синій, а під вказаним артикулем міститься колір зелений, якщо треба колір синій, то його артикул 3012-02с;
3. Позиція 28 Підстругачка для олівців AXENT (1153-A), в технічному описі вказано тип механічна, але за артикулем AXENT (1153-A) підстругачка не механічна, це зовсім інший вид підстругачок;
4. Позиції 39 та 40 ідентичні, можливо по кольорам має бути різниця;
5. Позиція 41 Папка-куточок SCHOLZ, A4, в технічному описі зазаначено кількість аркушів 80, уточніть будь ласка, що це означає, оскільки до характеристик вказаної папки не входить опис по кількості аркушів, чи можливо, це помилково зазначено.
Відповідь:
Дякую за запитання та зауваження. В технічне завдання до Тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
23.11.2023 15:44