-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги центрів і будинків відпочинку
Тендер Prozorro UA-2018-03-23-000995-b
(путівки)
Завершена
550 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 750.00 UAH
Період уточнення:
23.03.2018 12:26 - 30.03.2018 12:00
Відповідь надана
Щодо типів закладів
Номер:
4a246a6a5eba44eab994f41163a14c84
Дата опублікування:
26.03.2018 18:07
Опис:
Шановний замовник, просимо внести зміни до тендерної документації та усунути дискримінаційну умову по лоту №2, що учасники повинні належати за типом до закладів санаторного типу. Згідно з умовами закупівлі не передбачається надання жодних послуг, які характерні для закладів санаторного типу. Технічним та якісним вимогам до предмета закупівлі відповідають і позаміські дитячі заклади відпочинку та оздоровлення. Просимо доповнити вказаний пункт технічних вимог і дозволити позаміським дитячим закладам відпочинку та оздоровлення взяи участь у закупівлі
Відповідь:
Доброго дня!
Дякуємо за звернення.
На засіданні тендерного комітету було розглянуто Ваше звернення, врахувавши його було вирішено внести зміни до тендерної документації. Нова редакція тендерної документації , Додатки зі змінами та перелік змін опубліковано.
Дата відповіді:
27.03.2018 12:44
Відповідь надана
Щодо лотів
Номер:
6f37f9773de740548171b5d8e6770ac3
Дата опублікування:
26.03.2018 18:02
Опис:
Шановний замовник, звертаємо вашу увагу, що умови тендерної документації не відповідають умовам оприлюдненого оголошення. У ТД вказано, що закупівля проводиться за двома лотами окремо, проте у електронній системі закупівлі відсутній поділ закупівлі на лоти. У учасників відсутня технічна можливість подати пропозицію по одному з двох лотів. Просимо усунути вказану невідповідність.
Відповідь:
Доброго дня!
Дякуємо за зауваження.
Технічну помилку виправимо.
Дата відповіді:
27.03.2018 09:02