-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія, код 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-11-20-011237-a
Завершена
1 935 503.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 355.03 UAH
мін. крок: 1% або 19 355.03 UAH
Період уточнення:
20.11.2023 14:42 - 25.11.2023 00:00
Відповідь надана
Група площадок вимірювання
Номер:
1b78056a37c14d468147cba0806fa2c8
Дата опублікування:
23.11.2023 13:45
Опис:
Добрий день.
Шановний замовник, просимо надати інформацію щодо групи відносно організації обліку Замовника: група «А» чи група «Б».
Дякуємо.
Відповідь:
Вітаємо! Щодо Вашого питання повідомляємо, що категорія площадки вимірювання споживача: Група «Б». Дякуємо
Дата відповіді:
24.11.2023 11:03