-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)( Ноутбуки для Бродівського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Бродівської міської ради )
Тендер Prozorro UA-2023-11-14-005948-a
Завершена
58 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 292.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 292.50 UAH
Період уточнення:
14.11.2023 11:45 - 19.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим