• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт вікон з встановленням нових конструкцій у приміщеннях головного корпусу Київської міської психоневрологічної лікарні №2, м. Київ, вул. Миропільська, 8

Завершена

127 700.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 640.00 UAH
Період уточнення: 27.03.2018 17:18 - 01.04.2018 18:00
Відповідь надана

Вимоги до вікон

Номер: 84ca0ba5e31144f0ab445b1d1f9f0af0
Дата опублікування: 30.03.2018 12:30
Опис: В документації вказано величину опору теплопередачі - 0.95. Місто Київ віднесено до 1 температурної зони, таким чином коефіціент не менше - 0.75. Прошу внести зміни згідно ДБН
Відповідь: Металопластикові блоки повинні мати опір теплопередачі не менше Rо=0,95 м²*К/Вт, що підтверджується протоколами випробувань блоків віконних з профілів ПВХ
Дата відповіді: 30.03.2018 18:30