-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, скраплений газ та дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2023-11-09-003378-a
Бензин А-95, скраплений газ та дизельне паливо
Торги відмінено
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
09.11.2023 10:38 - 14.11.2023 00:00
Відповідь надана
Документ (документи) про відповідність, що підтверджує (підтверджують) якість товару
Номер:
c01af7f307fb4bb49033105529aa98f8
Дата опублікування:
09.11.2023 17:02
Опис:
Доброго дня!
Додатком 1 до тендерної документації встановлена вимога:
«3. Документ (документи) про відповідність, що підтверджує (підтверджують) якість товару, що пропонується учасником для постачання за договором про закупівлю згідно з умовами тендерної документації. (документ про відповідність, це декларація (в тому числі декларація про відповідність), звіт, висновок, свідоцтво, сертифікат (у тому числі сертифікат відповідності) або будь-який інший документ, що підтверджує виконання заданих вимог, які стосуються об’єкта оцінки відповідності.).»
Чи є перелічені документи (а саме: декларація, звіт, висновок, свідоцтво, сертифікат або будь-який інший документ) взаємовиключними? Або ж надання всіх перелічених документів вимагається Вами по кожному найменуванню предмета закупівлі згідно технічної специфікації?
Відповідь:
Доброго дня. Відповідно до абзацу десятого частини першої статті 1 статті 1 Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності" в редакції від 01.01.2023 р надано визначення терміну документ про відповідність, це декларація (в тому числі декларація про відповідність), звіт, висновок, свідоцтво, сертифікат (у тому числі сертифікат відповідності) або будь-який інший документ, що підтверджує виконання заданих вимог, які стосуються об’єкта оцінки відповідності. Декларація відповідності має юридичну силу нарівні з сертифікатом відповідності, який надається зокрема відповідно до вимог ДСТУ F.N 589:2017
Дата відповіді:
10.11.2023 14:46