-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
НК:024:2023 – 36956 - Блок управління системою обігріву/охолодження всього тіла з циркулюючою рідиною 36854 Матрац системи для обігрівання/охолодження всього тіла з циркулювальною рідиною багаторазового використання, 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (Пристрій для проведення системної гіпер\гіпотермії (система для обігріву\охолодження Blanketrol III або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2023-11-07-016090-a
Завершена
891 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 457.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 457.10 UAH
Період уточнення:
07.11.2023 17:54 - 12.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим