-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання Блок резервного живлення лічильників
Тендер Prozorro UA-2023-11-07-013278-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.
Торги не відбулися
56 859.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 568.59 UAH
мін. крок: 1% або 568.59 UAH
Період уточнення:
07.11.2023 15:47 - 12.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим