-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ліцензії на право використання інформаційно-аналітичної системи пошуку і обробки інформації у сфері господарської та інших видів діяльності
Тендер Prozorro UA-2023-11-06-014370-a
Завершена
178 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 780.20 UAH
мін. крок: 1% або 1 780.20 UAH
Період уточнення:
06.11.2023 16:52 - 14.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим