-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Колосники згідно ДК 021:2015 код 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Тендер Prozorro UA-2023-11-03-011272-a
Завершена
930 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 300.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 300.00 UAH
Період уточнення:
03.11.2023 15:20 - 10.11.2023 00:00
Відповідь надана
умови оплати
Номер:
8f8541e3b35f4e259daebecd34ad32e3
Дата опублікування:
06.11.2023 08:57
Опис:
Доброго дня! Пропозиції з умовами оплати, що передбачають передоплату будуть відхилені Замовником?
Відповідь:
«Відповідно до п.п 4.1 пункту 4 «Порядок здійснення оплати» проєкту Договору про закупівлю (Додаток 3 до тендерної документації) та відповідно до оголошення про проведення відкритих торгів оплата поставленого Товару здійснюється шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок ПОСТАЧАЛЬНИКА протягом 90 (дев’яноста) банківських днів з моменту поставки Товару.
Передоплата за поставлений товар умовами Договору не передбачена. Окрім того, Учасник закупівлі на вимоги п.4 Розділу 4 Додатку 1 до тендерної документації у складі пропозиції надає довідку/лист у довільній формі, в якій/якому підтверджує ознайомлення Учасника з проєктом Договору про закупівлю, який наведено у Додатку 3 до цієї тендерної документації та гарантує виконання своїх зобов’язань, у разі підписання з ним договору на основі зазначеного проєкту Договору про закупівлю.»
Дата відповіді:
06.11.2023 11:18