-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Головні убори та аксесуари до них
Тендер Prozorro UA-2023-11-02-013871-a
Термін поставки зазначений в оголошенні є орієнтовним. Визначальним є термін відповідно до умов тендерної документації.
Завершена
81 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 818.00 UAH
мін. крок: 1% або 818.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2023 17:12 - 10.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим