-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (Квадрокоптер з тепловізором)
Тендер Prozorro UA-2023-11-02-012576-a
Завершена
272 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 360.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 360.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2023 16:16 - 07.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим