-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Транспортний засіб спеціалізованого призначення на базі Mitsubishi L200 TD MT Invite 4x4 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2023-10-26-011245-a
Легкові автомобілі, код ДК 021:2015 - 34110000-1.
Завершена
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Період уточнення:
26.10.2023 15:27 - 31.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим