-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 (код 09130000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2023-10-16-005915-a
Закупівля проводиться із застосуванням електронного аукціону. Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
520 797.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 603.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 603.99 UAH
Період уточнення:
16.10.2023 12:30 - 21.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим