• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Індивідуальне обмундирування (Костюми маскувальні зимові)

Завершена

4 140 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41 400.00 UAH
Період уточнення: 12.10.2023 18:06 - 19.10.2023 00:00
Відповідь надана

Технічнічні вимоги

Номер: 4a5611cff5b04e8f8ab85cfce41b76d7
Дата опублікування: 16.10.2023 15:09
Опис: Просимо внести зміни у тендерну документацію стосовно вимоги щодо поверхневої щільності тканини. Покращити вимоги щодо основної тканини (Таблиця 4 – Матеріали для виготовлення костюма) та викласти у наступній редакції: "Тканина плащова з водовідштовхувальним просоченням (сировинний склад: поліестер – 100%; поверхнева щільність – (120 ± 10) г/м2)"
Відповідь: Дякуємо за запитання.Згідно з вимогами тендерної документації (Додаток 2 «Технічні вимоги і якісні характеристики предмета закупівлі») Таблиця 4 «Матеріали для виготовлення костюма» для виготовлення куртки, брюк та чохла використовується тканина плащова з водовідштовхувальним просоченням (сировинний склад: поліестер – 100%; поверхнева щільність – (65 ± 10) г/м2). Вказані характеристики тканини є оптимальними для забезпечення необхідних експлуатаційних та споживчих властивостей даного предмету однострою, отже вимоги до даного предмета закупівлі залишаються в чинній редакції.
Дата відповіді: 17.10.2023 11:25
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: 5bfcf11af7494b918d08b2ad2226393a
Дата опублікування: 16.10.2023 12:17
Опис: У пункті 3 Додатку 2 до тендерної документації зазначено: "3. Головки штативні шарові із затискачем, запропоновані учасником, повинні бути тільки новими. Відновлені, ті що були в застосуванні, зняті з виробництва, застарілі, частково ушкоджені Замовником прийматися не будуть". Це помилкова вимога?
Відповідь: Інформуємо Вас, що це помилкова вимога, тому до тендерної документації будуть внесені зміни в пункті 3 Додатку 2 до тендерної документації. Дякуємо за запитання.
Дата відповіді: 16.10.2023 16:54