-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матриця 406/120х3,2х60/60; План-шайба до гранулятора ДГ-1; Підшипник (Японія) № 2007944; Підшипник (Японія) № 7615; Підшипник (Японія) № 7520; Підшипник (Японія) № 220 (код ДК 021:2015: 16630000-0: Обладнання для приготування кормів для тварин)
Тендер Prozorro UA-2023-10-12-000912-a
Торги не відбулися
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
12.10.2023 09:16 - 17.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим