-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
«Капітальний ремонт нежитлового будинку Київського міського пологового будинку №5 м. Києва за адресою: 03037, м. Київ, проспект Валерія Лобановського,2» код ДК 021:2015:45453000-7 – Капітальний ремонт і реставрація
Тендер Prozorro UA-2023-09-29-010548-a
Завершена
39 064 099.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 390 640.99 UAH
мін. крок: 1% або 390 640.99 UAH
Період уточнення:
29.09.2023 18:41 - 06.10.2023 00:00
Відповідь надана
Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета
Номер:
74f869b758c34029b46f67d7076d13d6
Дата опублікування:
03.10.2023 12:53
Опис:
Шановний замовник! Відповідно до абзацу третього пункту 5.1 Настанови з визначення вартості будівництва для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї без цін або затверджену проектну документацію. В складі тендерної документації інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі надана у вигляді дефектного акта, який не містить інформації про ресурси (будівельні матеріали/обладнання), що необхідні для виконання відповідних робіт. Просимо також надати відомість ресурсів або затверджену проектну документацію. Дякуємо.
Відповідь:
До тендерної документації внесено відомість ресурсів
Дата відповіді:
03.10.2023 16:12