• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Колосники згідно ДК 021:2015 код 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі

Торги відмінено

1 400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 000.00 UAH
Період уточнення: 29.09.2023 15:22 - 08.10.2023 00:00
Відповідь надана

Цінова пропозиція

Номер: 9e5abf6d4f8e47d9ba19f76265b14343
Дата опублікування: 06.10.2023 16:46
Опис: Шановний Замовник в тендерній документаціїї відсутній додаток цінової пропозиції.Просимо внести зміни в тендерну документацію, або надати пояснення щодо заповнення ціни при подачі тендерної пропозиції
Відповідь: «Зідно п.п 1 пункту 1 Розділу 3 Інструкція з підготовки тендерної пропозиції тендерної документації, тендерні пропозиції подаються відповідно до порядку, визначеного статтею 26 Закону, крім положень частин першої, четвертої, шостої та сьомої статті 26 Закону. Тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям (у разі їх (його) встановлення, наявність/відсутність підстав, установлених у пункті 47 Особливостей і в тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що визначені вказаним розділом тендерної документації та її додатками.» Документ « Цінова пропозиція» тендерною документацією не передбачено.
Дата відповіді: 09.10.2023 11:01
Відповідь надана

Колосники

Номер: ce60567abdb84ce69457b47d1b7bcfc5
Дата опублікування: 05.10.2023 14:45
Опис: Просимо надати креслення колосників
Відповідь: В Концерні «МТМ» відсутні креслення на колосники. Щодо уточнення опису та характеристик предмета закупівлі – в додаток 2 до тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді: 06.10.2023 15:07