-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Габіон з агроволокном
Тендер Prozorro UA-2023-09-27-010965-a
Проект договору про закупівлю міститься в тендерній документації.
Торги не відбулися
8 956 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 89 564.00 UAH
мін. крок: 1% або 89 564.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2023 15:42 - 02.10.2023 00:00
Відповідь надана
Технічні характеристики габіону
Номер:
88054d34da1b47f8bd4f73dbe3c9ff81
Дата опублікування:
28.09.2023 09:48
Опис:
Добрий день. Прошу уточнити щодо конструкції габіону розміром 1х4х2 м: чи допускається поділ габіону на менші частини, з яких потім буде складено габіон необхідних розмірів? Іншими словами, чи сітка, з якої він буде зроблений, повинна бути суцільною протягом всього габіону, (тобто 4 метри в довжину) чи вона може ділитись на менші відрізки (наприклад, по 2 метри в довжину)?
Відповідь:
Згідно технічних рішень для будівництва конструкції необхідно габіони розміром 1х4х2 без поділу на менші частини
Дата відповіді:
29.09.2023 15:15