-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
навісний агрегат для подрібнення/корчування пнів; код 34390000-7 Приладдя до тракторів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2023-09-27-009005-a
закупівля здійснюється з урахуванням норм постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Торги не відбулися
153 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 535.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 535.00 UAH
Період уточнення:
27.09.2023 14:38 - 02.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим