-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо наливом
Тендер Prozorro UA-2023-09-15-001635-a
Нафта і дистиляти за кодом CPV за ДК 021:2015 09130000-9 (Дизельне паливо наливом)
Завершена
3 357 301.73
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 786.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 786.51 UAH
Період уточнення:
15.09.2023 09:51 - 20.09.2023 00:00
Відповідь надана
Щодо кількості партій та суми додаткових витрат
Номер:
659d34772a9d40a3897accdb3244c698
Дата опублікування:
19.09.2023 10:40
Опис:
Доброго дня!
Шавновний Замовник, задля більш точного пропахунку ціни пропозиції, просимо надати більш конкретні роз'яснення з приводу:
1) скільки партій за заявками (одноразовий об'єм +-) планується до поставки за договором?
2) надати більш конкретну інформацію з приводу додаткових витрат при виконанні на території Ренійського морського торговельного Порту пожеженебезпечних робіт, за користуванням автодоріг та оформлення перепусток, встановлені Ренійською філією державного підприємства «Адміністрація морських портів України», а саме, які послуги (розпишіть, будь ласка, по пунктах) з тарифікаційної сітки необхідно врахувати при одноразовій поставці палива?
Відповідь:
На Ваше звернення повідомляємо наступне :
Враховуючи об’єм закупівлі, наведений у Додатку №3 до Тендерної документації, орієнтована кількість партій Товару - 3.
Витрати при виконанні на території Ренійського морського торговельного Порту пожеженебезпечних робіт, за користуванням автодоріг та оформлення перепусток, встановлені Ренійською філією державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Більш детальну інформацію про кількість послуг, їх тарифікацію та загальну суму додаткових витрат можливо отримати від представників планового відділу ДП РФ «АМПУ» за посиланням: http://uspa-reni.com.ua/contacts/
Дякуємо за запитання!
Дата відповіді:
19.09.2023 12:12