-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медичний огляд осіб, які працюють в шкідливих виробничих умовах та медичний огляд осіб, які працюють без шкідливих виробничих умов
Тендер Prozorro UA-2018-03-29-001211-a
Торги не відбулися
522 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 220.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 220.00 UAH
Період уточнення:
29.03.2018 14:59 - 08.04.2018 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим