-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Смужки діагностичні типу UrineRS, модель H10 (або еквівалент); Тест-система на визначення тропоніну I (або еквівалент); Тестові смужки для аналізу сечі U-11, Mindray (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2023-09-04-002673-a
Завершена
130 292.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 651.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 651.46 UAH
Період уточнення:
04.09.2023 10:56 - 09.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим