-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з встановлення, налаштування та впровадження модулю отримання відео-дзвінків на базі Corezoid Engine
Тендер Prozorro UA-2023-09-01-004235-a
Завершена
1 980 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 000.00 UAH
Період уточнення:
01.09.2023 12:02 - 06.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим