-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Котел твердопаливний
Тендер Prozorro UA-2018-02-26-001444-c
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2018 15:13 - 04.03.2018 00:00
Відповідь надана
Щодо додатків.
Номер:
f1c24b4ac17d48638ce1f3a574b9c602
Дата опублікування:
28.02.2018 12:49
Опис:
В абзаці 6 підпункту 6 пункту 2 «Інша інформація» розділу V «Оцінка тендерної пропозиції» Тендерної документації зазначено наступне:
«6. Учасник процедури закупівлі повинен в складі тендерної пропозиції додатково надати:…
…- лист-гарантію, складену учасником в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірену печаткою (за наявності), щодо дотримання учасником в своїй діяльності норм чинного законодавства України, в тому числі: Закону України «Про санкції», Указу Президента України від 15.05.2017 № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» згідно додатків;».
Прошу надати роз’яснення, ЗГІДНО ЯКИХ САМЕ ДОДАТКІВ Учасник процедури закупівлі повинен в складі тендерної пропозиції додатково надати лист-гарантію, складену учасником в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірену печаткою (за наявності), щодо дотримання учасником в своїй діяльності норм чинного законодавства України, в тому числі: Закону України «Про санкції», Указу Президента України від 15.05.2017 № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)»?
Відповідь:
Відповідно до абзацу 6 підпункту 6 пункту 2 розділу V Тендерної документації, учасник процедури закупівлі повинен в складі тендерної пропозиції додатково надати, зокрема -
лист-гарантію, складену учасником в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірену печаткою (за наявності), щодо дотримання учасником в своїй діяльності норм чинного законодавства України, в тому числі: Закону України «Про санкції», Указу Президента України від 15.05.2017 № 133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» згідно додатків. Додатками до рішення Ради національної безпеки і оборони України від «28» квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» є: Додаток 1 - ФІЗИЧНІ ОСОБИ, до яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), Додаток 2 - ЮРИДИЧНІ ОСОБИ, до яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції).
Дата відповіді:
01.03.2018 16:35
Відповідь надана
Щодо заповнення пустих граф Проекту договору фізичними особами та фізичними особами-підприємцями.
Номер:
ca498b0285784b908ebe497659add2fe
Дата опублікування:
28.02.2018 12:48
Опис:
Згідно умов Тендерної документації, в проекті договору про закупівлю (Додаток 4 до Тендерної документації) учасникам необхідно заповнити всі пункти договору, що передбачено Замовником для заповнення, окрім номеру договору, місця та дати договору, ціни в договорі та Специфікації. При цьому, учасник не повинен відступати від даної форми.
Однак, в Преамбулі, розділі ХІІІ «Місцезнаходження та банківські реквізити сторін» Проекту договору та Специфікації пусті графи розраховані для заповнення юридичними особами (наприклад, необхідно вказати повне найменування).
У зв’язку з вищевикладеним, прошу надати роз’яснення, яким чином повинні заповнювати пусті графи Преамбули, розділу ХІІІ «Місцезнаходження та банківські реквізити сторін» Проекту договору та Специфікацію фізичні особи та фізичні особи-підприємці?
Відповідь:
Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх установлення замовником), та завантаження файлів, зокрема з проектом договору про закупівлю, згідно з Додатком 4 до тендерної документації.
Додаток 4 до тендерної документації містить Примітки до подання Проекту договору про закупівлю учасниками до кінцевого строку подання тендерних пропозицій, в яких зазначено наступне -
- в проекті договору про закупівлю учасникам необхідно заповнити всі пункти договору, що передбачено замовником для заповнення, окрім номеру договору, місця та дати договору, ціни в договорі та Специфікації;
- учасник не повинен відступати від даної форми;
- умови, для яких не залишено вільного місця для вписування власних відомостей,
зміні та/або коригуванню не підлягають.
В розділ XІІІ Проекту договору про закупівлю товару, учаснику потрібно заповнити: повне найменування постачальника, місцезнаходження:, ідентифікаційний код, банк одержувача, МФО (код банку), розрахунковий рахунок (р/р), посаду особи, що підписує договір та П.І.Б. особи, що підписує договір.
В специфікації до Проекту договору про закупівлю товару, учаснику потрібно заповнити: найменування товару, одинцю виміру, кількість, повне найменування постачальника, посада особи, що підписує договір, П.І.Б. особи, що підписує договір.
Дата відповіді:
01.03.2018 16:33
Відповідь надана
Щодо способу подання документів Переможцем торгів.
Номер:
3fd880a6d9fd437ab55091107708c14b
Дата опублікування:
28.02.2018 12:46
Опис:
В розділах 2, 3 Додатку 2 до Тендерної документації зазначено перелік документів, які повинні подати юридична особа, фізична особа та фізична особа-підприємець на підтвердження відповідності Переможця процедури закупівлі вимогам, встановленим статтею 17 Закону.
Прошу надати роз’яснення, в який спосіб вищезазначені документи повинні бути надані Переможцем Замовнику: шляхом завантаження в електронну систему закупівель, чи шляхом направлення на юридичну адресу Замовника?
Відповідь:
Відповідно до пункту 1 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами) – подання інформації під час проведення процедури закупівлі здійснюється в електронному вигляді через електронну систему закупівель.
Згідно умов тендерної документації - під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій і здійснення їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг».
Отже, документи зазначені в Додатку 2 до тендерної документації та передбачені для подання переможцем процедури закупівлі (юридичною особою, фізичною особою та фізичною особою-підприємцем) повинні бути завантажені в електронну систему закупівель в строки передбачені умовами тендерної документації.
Дата відповіді:
01.03.2018 16:29
Відповідь надана
Щодо необхідності надання учасником в складі тендерної пропозиції форми "Тендерна пропозиція" до закінчення строку подання тендерних пропозицій.
Номер:
f723f5ad7711465ab0459702dcf06635
Дата опублікування:
28.02.2018 12:45
Опис:
Прошу надати роз’яснення, чи необхідно учасникам процедури закупівлі подавати в складі своїх тендерних пропозицій форму «Тендерна пропозиція» ДО закінчення строку подання тендерних пропозицій?
Відповідь:
Тендерну пропозицію, за формою, зазначеною в Додатку 5 до цієї тендерної документації, приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону, переможець процедури закупівлі повинен надати (завантажити) в електронну систему закупівель замовнику у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір.
Дата відповіді:
01.03.2018 16:28
Відповідь надана
Щодо завірення копій документів, які надаються в складі тендерної пропозиції.
Номер:
e82fe94eb95e49a2acde85b9a7bf9116
Дата опублікування:
28.02.2018 12:43
Опис:
Прошу надати роз’яснення, чи достатнім буде учасникам процедури закупівлі завіряти копії документів, які надаються у складі тендерної пропозиції, підписом уповноваженої особи та печаткою учасника, без проставлення відмітки «Згідно з оригіналом» та дати засвідчення копії?
Відповідь:
Відповідно до пункту 1 розділу ІІІ тендерної документації - усі сторінки тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі повинні містити підпис уповноваженої посадової особи учасника процедури закупівлі (із зазначенням прізвища, ініціалів та посади особи), а також відбитки печатки учасника (ця вимога не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством), за винятком оригіналів чи нотаріально завірених документів, виданих учаснику іншими організаціями (підприємствами, установами). Ця вимога стосується і копій документів, які надаються учасником у складі тендерної пропозиції.
Дата відповіді:
01.03.2018 16:26