-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31220000-4 Елементи електричних схем (Реле, з’єднувачі та контактні елементи для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2023-08-30-004046-a
Торги не відбулися
369 868.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 700.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2023 11:58 - 08.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим