-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з опалення твердопаливними котлами приміщень Сарненської філії Рівненського обласного центру зайнятості, Дубровицького управління Сарненської філії Рівненського обласного центру зайнятості, Володимирецького та Зарічненського управління Вараської філії Рівненського обласного центру зайнятості, Березнівського управління та Корецького відділу Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості (послуги машиністів (кочегарів) котельні)
Тендер Prozorro UA-2023-08-24-005597-a
Завершена
432 568.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 162.84 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 162.84 UAH
Період уточнення:
24.08.2023 14:45 - 29.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим