-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Товари сантехнічного призначення
Тендер Prozorro UA-2023-08-18-009046-a
Торги відмінено
302 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 510.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 510.00 UAH
Період уточнення:
18.08.2023 15:02 - 23.08.2023 00:00
Відповідь надана
Кран
Номер:
d936fdb7871e444caa0cf5bc72dd7c59
Дата опублікування:
21.08.2023 13:12
Опис:
Який тиск повинен бути у крана?
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! У зв’язку неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме у Технічному завданні, Замовник відміняє процедуру Закупівлі товарів сантехнічного призначення
Дата відповіді:
21.08.2023 15:45
Відповідь надана
Виробник фітингів
Номер:
1e55be9a19894aa28eb5b9c2640d2138
Дата опублікування:
21.08.2023 12:59
Опис:
Шановний Замовнику, по товару можна запропонувати інших виробників ніж ті, які вказані Вами? Товар з одними ж і тими технічними, якісними характеристиками.
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! У зв’язку неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме у Технічному завданні, Замовник відміняє процедуру Закупівлі товарів сантехнічного призначення
Дата відповіді:
21.08.2023 15:44
Відповідь надана
Товар
Номер:
741546c84a124a679a6e7f2b0b6c79cb
Дата опублікування:
21.08.2023 12:52
Опис:
Добрий день. Шановний Замовнику, SAB Unidelta 50 та SAB Unidelta 63, що це за товар? У вашій назві стоїть діаметр 50 та 63 та дві торгові марки : SAB та Unidelta. Це два різних виробника компресійних фітингів. Але це не несе інформації щодо товару, який Вам потрібно закупити. Це може бути муфта, коліно, муфта - фланець (тоді виникає питання на скільки дюймів) та будь- що інше. Розшифруйте дані позиції та внесіть зміни в тендерну документацію.
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! У зв’язку неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме у Технічному завданні, Замовник відміняє процедуру Закупівлі товарів сантехнічного призначення
Дата відповіді:
21.08.2023 15:44
Відповідь надана
Поставка
Номер:
26f879d96e494fb98a64b060385a3cd3
Дата опублікування:
21.08.2023 12:20
Опис:
Добрий день. Що Ви маєте на увазі під поставкою спеціалізованим транспортом?
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! У зв’язку неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме у Технічному завданні, Замовник відміняє процедуру Закупівлі товарів сантехнічного призначення
Дата відповіді:
21.08.2023 15:44
Відповідь надана
Додаток 1
Номер:
ff8883aae6484d77b98c3640f24b304b
Дата опублікування:
21.08.2023 11:49
Опис:
Добрий ранок. Шановний Замовнику труба 50 ПЕ 100 з тиском 10 атм. має товщину стінки 3,0 мм, а не 3,4 мм як було вами вказано в Додатку 1. Внесіть зміни в тендерну документацію.
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! У зв’язку неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме у Технічному завданні, Замовник відміняє процедуру Закупівлі товарів сантехнічного призначення
Дата відповіді:
21.08.2023 15:44
Відповідь надана
Додаток 1
Номер:
251f4c98758b4915bf5cf604ddb0be0c
Дата опублікування:
21.08.2023 11:45
Опис:
Добрий ранок. Шановний Замовнику якої марки на труби повинен бути поліетилен ПЕ 100 ЧИ ПЕ 80?
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! У зв’язку неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме у Технічному завданні, Замовник відміняє процедуру Закупівлі товарів сантехнічного призначення
Дата відповіді:
21.08.2023 15:43
Відповідь надана
Поставка
Номер:
62b8e2b796314113bfc491113cc2853c
Дата опублікування:
21.08.2023 09:56
Опис:
Добрий ранок. Шановний Замовнику можна здійснити поставку товару відразу після підписання договору?
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! Поставка товару буде здійснюватися разово відповідно до одного замовлення Замовника, що оформиться заявкою та буде надано Постачальнику за 3 дні до дати відвантаження товару. Можлива поставка товару відразу після підписання договору
Дата відповіді:
21.08.2023 13:49
Відповідь надана
Поставка
Номер:
0bbf97b171964ee2a10f3b64f528f8f9
Дата опублікування:
21.08.2023 09:55
Опис:
Добрий ранок. Шановний Замовнику поставка товару буде здійснюватися партіями?
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику! Поставка товару буде здійснюватися разово відповідно до одного замовлення Замовника, що оформиться заявкою та буде надано Постачальнику за 3 дні до дати відвантаження товару. Можлива поставка товару відразу після підписання договору
Дата відповіді:
21.08.2023 13:49