-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
39220000-0 - Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування (швабра, МОПи, Prodressiv МОП для стін, диспенсер для рушників, відро, дозуючий пристрій)
Тендер Prozorro UA-2023-08-18-006958-a
Завершена
205 035.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 050.35 UAH
мін. крок: 1% або 2 050.35 UAH
Період уточнення:
18.08.2023 13:41 - 25.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим