-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1715379 Миргород-Велика Багачка-Байрак-Поділ на ділянці км25+500–км30+000 Великобагачанського району Полтавської області». Коригування (код ДК 021:2015 –45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь).
Тендер Prozorro UA-2023-08-17-002885-a
Завершена
104 748 274.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 523 741.37 UAH
мін. крок: 0.5% або 523 741.37 UAH
Період уточнення:
17.08.2023 10:44 - 22.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим