-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-08-10-011541-a
Публікується відповідно до Особливостей, визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р. зі змінами
Торги не відбулися
2 006 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 031.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 031.70 UAH
Період уточнення:
10.08.2023 16:59 - 17.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим