-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Будівництво спортивного залу СЗШ № 47 на вул. Галицькій, 54 у м. Винники» (коригування) (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель)
Тендер Prozorro UA-2023-08-08-006294-a
Торги не відбулися
14 320 534.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 71 602.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 71 602.67 UAH
Період уточнення:
08.08.2023 13:41 - 13.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим