-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ліжка в асортименті, розкладачка, матрац та ширма декоративна
Тендер Prozorro UA-2023-08-03-001721-a
Ліжка в асортименті, розкладачка, матрац та ширма декоративна (детально згідно додатку 3 до тендерної закупівлі)
Торги не відбулися
306 300.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 531.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 531.50 UAH
Період уточнення:
03.08.2023 10:03 - 08.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим