-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція адміністративного будинку з добудовою та переобладнанням під музичну школу по вул. Вишнева, 3 в м. Погребище Вінницької області, за кодом 45454000-4 Реконструкція, відповідно до національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Тендер Prozorro UA-2018-03-30-000658-c
Реконструкція адміністративного будинку з добудовою та переобладнанням під музичну школу по вул. Вишнева, 3 в м. Погребище Вінницької області, за кодом 45454000-4 Реконструкція, відповідно до національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Торги відмінено
7 827 917.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 140.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 39 140.00 UAH
Період уточнення:
30.03.2018 18:54 - 06.04.2018 20:00
Без відповіді
Чому на жодне питання немає відповіді?
Номер:
357685863e37432984fd6918d4484276
Дата опублікування:
04.04.2018 10:02
Опис:
Надайте відповіді! Як можна підготувати свою пропозицію, якщо ви не заванажили відомості ресурсів, чи хоча б у дефектному акті вказали б матеріали, які необхідні для реконструкції адмін.будинку.
Прошу загрузити вищевказані документи!
Без відповіді
Відсутність матеріалів.
Номер:
f105fcd210ec43ebae1a4ce0da3ad15a
Дата опублікування:
03.04.2018 17:38
Опис:
Завантажте відомість ресурсів, бо роботи є, а матеріалів немає, якими треба робити роботи!
Без відповіді
Прошу відреагувати на усі задані питання учасників!
Номер:
049823e05e77431c9d546b154d6a6456
Дата опублікування:
03.04.2018 14:42
Опис:
Відповіді відсутні! Надайте відповідь.
Без відповіді
Надайте відповідь!
Номер:
7fa12f3faef54de0a92bbe91d6ee5da3
Дата опублікування:
03.04.2018 12:23
Опис:
Чому відповідь не надана?
Без відповіді
Внесення змін до т.д.
Номер:
26b5f8021dec4d338b091a4fdd695e6d
Дата опублікування:
02.04.2018 16:29
Опис:
Ви вимагаєте сертифікати якості на запропонований товар, але там сотні видів товару. Жоден учасник не надасть такої інформації. Прошу внести зміни до т.д. і хоча би встановити таку умову, що під час виконання робіт переможець торгів змушений надавати сертифікати якості. Це дискримінаційна вимога.
Без відповіді
Внесення змін до т.д.
Номер:
b5e56206ae4a4329ab46cd204194811d
Дата опублікування:
02.04.2018 13:01
Опис:
Прошу внести зміни до т.д., виключити пункт е) вимоги документації, які дублюються в частині надання учасниками одного й того ж документа декілька разів, можуть надаватися ним лише один раз, тому що ви надали форму у Додатку №7 Довідка про відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі, а також в Додатку №2 міститься інформація про відсутність підстав для відмови,які надаються в довільній формі, де довідки будуть повторюватись.
Без відповіді
Рекомендую внести зміни до т.д.
Номер:
a3dbd300ef2744ecb26a3ca8bc090a38
Дата опублікування:
02.04.2018 12:56
Опис:
Надання витягу з ЄДР (виданий, по даті, не раніше ніж дата публікації оголошення про проведення торгів по даному предмету закупівлі). Ви не можете вимагати документи, які містяться у відкритих базах даних. І інформація, яка міститься у Витязі з ЄДР можна переглянути за адресою https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch.
Без відповіді
Надайте пояснення
Номер:
d5515a9cb1f549df8e6ace2202c3babf
Дата опублікування:
02.04.2018 12:52
Опис:
У Додатку 2 тендерної пропозиції, а саме перелік документів, що підтверджують відсутність підстав статті 17 Закону Ви вимагаєте копії документів, навіть тих, що видаються іншими установами та організаціями, а в примітці ви пишете :"усі документи (за винятком оригіналів, виданих іншими установами) повинні бути завірені учасником відповідно до Розділу ІІІ Тендерної документації;"
Поясніть, то як завіряти документи! Якщо документи видані іншими установами чи організаціями, то сканувати оригінал і надавати Вам, чи завіряти такі документи як копію і сканувати.
Без відповіді
Надання роз'яснень
Номер:
89d22f0c0c0b4408a0d019b41080ad87
Дата опублікування:
02.04.2018 12:05
Опис:
Доброго дня! Прошу пояснити, що ви маєте на увазі в пункті 2 Додатку 6: "Назва документа, яким затверджено Статут учасника, його номер та дата". Що це за документ? Виписка чи Свідоцтво про державну реєстрацію чи протокол?