-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021-2015 - 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери. Сканери)
Тендер Prozorro UA-2023-07-28-004100-a
Торги відмінено
162 420.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 624.20 UAH
мін. крок: 1% або 1 624.20 UAH
Період уточнення:
28.07.2023 11:54 - 04.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим