-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
48820000-2 Сервери Сервери послідовних портів
Тендер Prozorro UA-2023-07-24-012129-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.
Завершена
178 529.20
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 785.29 UAH
мін. крок: 1% або 1 785.29 UAH
Період уточнення:
24.07.2023 18:57 - 29.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим