-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:34330000-9: Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2023-07-21-006068-a
Торги відмінено
161 310.22
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 806.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 806.55 UAH
Період уточнення:
21.07.2023 13:26 - 28.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим