• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

УГСБМ23Т-062_14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (ДК 021:2015_14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь в асортименті Лот 1 ДК 021:2015_14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок) Лот 2 ДК 021:2015_14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)

Завершена

4 990 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 37 500.00 UAH
Період уточнення: 17.07.2023 16:33 - 23.07.2023 00:00
Відповідь надана

Обсяг

Номер: c4e03c290cbe49d4b1b9589af9b44b7e
Дата опублікування: 17.07.2023 16:44
Опис: Шановний замовнику, просимо Вас роз'яснити обсяг закупівель у тонах. Оскільки щільність піску може варіюватись.
Відповідь: Доброго дня, шановний учаснику! Вимогою тендерної документації зазначено обсяг закупівлі в метрах кубічних, крім того передбачено допустиме відхилення при відвантаженні від загальної кількості товару -2,0%. Дякуємо за питання!
Дата відповіді: 18.07.2023 09:01